Zondag 30 juni                       3e Collecte: Er is hoop Evangelisatie in Nederland

10.00 uur                                 Dhr. H. Bax                                          Zwijndrecht
18.30 uur                                 Ds. P.G. Vellekoop                               Maarssen

Zondag 7 juli                          3e Collecte: Bond tegen het vloeken

10.00 uur                                Ds. J. Griffioen                                    Nieuwleusen
18.30 uur                                Ds F.E. Schneider                                  Breukelen

Zondag 14 juli                         1e Collecte: Mozambique  3e Collecte: Tot heil des Volks

10.00 uur                                Dhr. J. Ooyen                                      Sliedrecht
18.30 uur                                Ds. M. Ezinga                                      Overberg

Zondag 21 juli                         3e Collecte: Er is hoop: Evangelisatie in Nederland

10.00 uur                                Ds. R. Koelewijn                                  Bunschoten
18.30 uur                                Dhr. H. Bijl                                          Gorinchem

Zondag 28 juli                         3e Collecte: Bartimeus

10.00 uur                                Hr. A van Hilten                                   Uithoorn
18.30 uur                                Ds. L. Kraak                                        Veenendaal

Zondag 4 augustus               3e Collecte: Timon

10.00 uur                                Hr. A. Doornebal                                 Nieuwegein
18.30 uur                                Ds. M. Ezinga                                      Overberg

Zondag 11 augustus             1e Collecte: Mozambique 3e Collecte: Zending

10.00 uur                                 Ds. P. Veldhuizen                                Leerdam
18.30 uur                                Ds. B.J. Eikelboom                              Rotterdam

Zondag 18 augustus             3e Collecte: Onderhoud gebouwen


10.00 uur                                Ds. J. Griffioen                                    Nieuwleusen
18.30 uur                                Dhr. H. Bijl                                           Gorinchem

Zondag 25 augustus             3e Collecte: Nederlands Gereformeerd Jeugdwerk


10.00 uur                                Ds. D.J. van Wageningen                    Amersfoort
18.30 uur                                Ds. T.A. Viezee                                   Westbroek

Zondag 1 september              3e Collecte: Ver. tot Bescherming van het Ongeboren Kind


10.00 uur                                Ds. P. Veldhuizen                                Leerdam
18.30 uur                                Ds. M. Ezinga                                      Overberg

Zondag 8 september              3e Collecte: Plaatselijke jeugdwerk


10.00 uur                                Ds. D.J. van Wageningen                    Amersfoort
18.30 uur                                Ds. T.A. Viezee                                   Westbroek

Zondag 15 september             Bevestiging ambtsdragers 1e Collecte: Mozambique 3e Collecte: Onderhoud gebouwen


10.00 uur                                Ds. T.A. Viezee                                   Westbroek
18.30 uur                                Ds. D. Pietermans                               Sliedrecht

Zondag 22 september             Startzondag  3e Collecte: Zending


10.00 uur                                Ds. T.A. Viezee                                   Westbroek
18.30 uur                                Hr. A. Doornebal                                 Nieuwegein

Zondag 29 september             3e Collecte: MAF Piloten


10.00 uur                                Ds. G. van Dijke                                    Arkel
18.30 uur                                 Ds. H. Bijl                                            Gorinchem

Zondag 6 oktober                  3e Collecte: Israël Project, breng de Joden thuis


10.00 uur                                Ds. T.A. Viezee                                   Westbroek
18.30 uur                                 Hr. C. Hoogendoorn                            Amersfoort

 

 


Nederlands Gereformeerde kerk Westbroek