Zondag 19 januari            3e Collecte: Onderhoud gebouwen

10.00 uur                                Ds. T.A. Viezee                                   Westbroek

18.30 uur                                Hr. J. Schep                                        Gorinchem

Zondag 26 januari                  3e Collecte: Bijbel in elk huis

10.00 uur                                Hr. G. van Dijke                                   Arkel

18.30 uur                                 Ds. L. Kraak                                        Veenendaal

Zondag 2 februari                  Viering heilig avondmaal 3e Collecte: Noodhulp Dorcas

10.00 uur                                Ds. T.A. Viezee                                   Westbroek

18.30 uur                                Ds. W.M. Schraven                              Lopik

Zondag 9 februari                  1e Collecte: Mozambique

3e Collecte: Zending

10.00 uur                                Ds. P. Veldhuizen                               Leerdam

18.30 uur                                 Ds. A.J. Krol                                     Gorinchem

Zondag 16 februari                3e Collecte: Onderhoud gebouwen

10.00 uur    geen dienst!!!   Schoolkerkdienst in de Hervormde Kerk                                  

18.30 uur                                 Dhr. J. Brunt                                        Alblasserdam

Zondag 23 februari                3e Collecte: Evangelische Hogeschool (Amersfoort)

10.00 uur                                Hr. J. Veldtrop                                     Vianen

18.30 uur                                 Hr. C. Hoogendoorn                            Amersfoort

Zondag 1 maart                      3e Collecte: Plaatselijk Jeugdwerk

10.00 uur                                Ds. T.A. Viezee                                   Westbroek

18.30 uur                                 Dhr. G. van Dijke                                 Arkel

Zondag 8 maart                      1e Collecte: Mozambique  3e Collecte: Zending

10.00 uur                                Ds. B.H. Steenwijk                              Nijkerk

18.30 uur                                 Ds. PG Vellekoop                                Maarssen


 


Nederlands Gereformeerde kerk Westbroek